IceVent - hurtownia wentylacyjna

Galanteria wentylacyjna, czym jest?

Najczęściej pod pojęciem galanterii wentylacyjnej kryją się elementy służące do wykończenia instalacji wentylacyjnych, czyli np. puszki rozprężne, kratki, nawiewniki, dysze. W sklepie Icevent.pl w dziale galanteria wentylacyjna skupiamy się na zaworach wentylacyjnych.

Jak dobrać poszczególne elementy galanterii?

Dobrą praktyką jest, by wybierać elementy, które można łatwo zamontować. Ułatwia to dopasowanie wykończenia wentylacji do standardowych kanałów wentylacyjnych. Montaż przeprowadza się bezpośrednio lub przy wykorzystaniu puszek rozprężnych. W obu przypadkach montaż jest bezproblemowy, tym bardziej, że przy wszystkich produktach dostępne są informacje o wymiarach danego elementu.

Szczególnie polecamy zawory wentylacyjnie, a konkretnie zawory chromoniklowe, nawiewne i wywiewne. W zależności od wybranego rodzaju nadają się do zainstalowania w suficie, ścianie albo wprost na kanale wentylacyjnym. Spełnią wymagania najbardziej precyzyjnych instalatorów, a to za sprawą takich cech jak: wygodna regulacja obrotowego środkowego dysku czy ustalanie szczeliny dzięki nakrętce blokującej. Prosto, wygodnie, niezawodnie, a dodatkowo z gwarancją niskiej emisji hałasu.

Zakończenie instalacji kanałowej wentylacji to zwieńczenie prac instalatorskich, które ma istotne znaczenie dla prawidłowego i niezawodnego działania całego systemu wentylacyjnego. To za sprawą galanterii wentylacyjnej ostatecznie dostosowuje się ilość powietrza dostarczanego do konkretnego pomieszczenia.

W naszym sklepie znajduje się wszystko, co potrzebne do stworzenia i wykończenia systemu instalacji wentylacyjnej. W korzystnej cenie i przy pełnym doradztwie naszych pracowników.  

Galanteria wentylacyjna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl