Nagrzewnice powietrza w wentylacji

Dobra nagrzewnica powietrza musi spełniać podstawowe zadanie, zgodnie ze swoją nazwą, nagrzewać powietrze do określonej, pożądanej temperatury. Urządzenia z niniejszej kategorii często określane są również jako dmuchawy, a wynika to z faktu posiadania wbudowanych wentylatorów, wywołujących obieg powietrza i ułatwiających równomierne rozprowadzenie ciepła po całym pomieszczeniu. W wentylacji nagrzewnice montowane są celem ogrzania czystego powietrza w systemach wentylacyjnych.

Gdzie się sprawdzi nagrzewnica?

Nagrzewnice powietrza znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, a także na otwartych przestrzeniach. Polecamy je szczególnie, jako główne źródło ciepła, jeżeli w danym miejscu nie ma innego, lub jako doraźne wspomaganie dla niewystarczającego źródła ogrzewania. Sprawdzą się na budowie, w budynkach gospodarczych, magazynach i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wydajne i proste w użyciu źródło ciepła.

Szeroki wybór nagrzewnic powietrza, pozwala dobrać sprzęt idealnie dostosowany do potrzeb konkretnego pomieszczenia czy systemu wentylacji. Oferujemy nagrzewnice to kanałów okrągłych i prostokątnych, wyprodukowane z solidnych i trwałych materiałów, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Łatwo je montować oraz serwisować, co zdecydowanie ułatwia osiągnięcie satysfakcji z użytkowania zakupionego u nas sprzętu.

Oprócz nagrzewnic powietrza w niniejszej kategorii prezentujemy również chłodnice i układy mieszające do nagrzewnic.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl