Nagrzewnice powietrza w wentylacji

Dobra nagrzewnica powietrza musi spełniać podstawowe zadanie, zgodnie ze swoją nazwą, nagrzewać powietrze do określonej, pożądanej temperatury. Urządzenia z niniejszej kategorii często określane są również jako dmuchawy, a wynika to z faktu posiadania wbudowanych wentylatorów, wywołujących obieg powietrza i ułatwiających równomierne rozprowadzenie ciepła po całym pomieszczeniu. W wentylacji nagrzewnice montowane są celem ogrzania czystego powietrza w systemach wentylacyjnych.

Gdzie się sprawdzi nagrzewnica?

Nagrzewnice powietrza znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach, a także na otwartych przestrzeniach. Polecamy je szczególnie, jako główne źródło ciepła, jeżeli w danym miejscu nie ma innego, lub jako doraźne wspomaganie dla niewystarczającego źródła ogrzewania. Sprawdzą się na budowie, w budynkach gospodarczych, magazynach i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wydajne i proste w użyciu źródło ciepła.

Szeroki wybór nagrzewnic powietrza, pozwala dobrać sprzęt idealnie dostosowany do potrzeb konkretnego pomieszczenia czy systemu wentylacji. Oferujemy nagrzewnice to kanałów okrągłych i prostokątnych, wyprodukowane z solidnych i trwałych materiałów, z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Łatwo je montować oraz serwisować, co zdecydowanie ułatwia osiągnięcie satysfakcji z użytkowania zakupionego u nas sprzętu.

Oprócz nagrzewnic powietrza w niniejszej kategorii prezentujemy również chłodnice i układy mieszające do nagrzewnic.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o Państwa i nasze zdrowie jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia od dnia 18.03.2020r. ograniczeń w kontaktach przy sprzedaży, zamawianiu i odbioru towarów.

Biura oraz magazyny nie będą dostępne dla osób z zewnątrz. Kontakt będzie możliwy tylko za pośrednictwem telefonów lub poczty e-mail.

Wstęp na teren firmy będzie ograniczony tylko do wydzielonej strefy wydań towaru, bez dostępu do biura. 

Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie przez telefon, pocztę e-mail i stronę internetową. 

Płatności tylko w formie przedpłaty na rachunek bankowy (wysłanie potwierdzenia płatności na adres e-mail z numerem zamówienia/proformy usprawni realizację zamówień) lub z odroczonym terminem płatności dla klientów z aktywnym limitem kupieckim. 

Odbiór osobisty zamówień  jest możliwy pod warunkiem wcześniejszej awizacji. Odbiór nastąpi z wydzielonej strefy wydań towaru, bez pomocy pracowników magazynu .

Przesyłki kurierskie będą realizowane normalnym trybem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod warunkiem braku ograniczeń ze strony spedytorów.

Zwroty towarów w tym okresie nie będą przyjmowane. W chwili odbioru towaru nie będzie możliwości zmiany zamówienia ani dokumentu wydania.

Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o dostosowanie swoich potrzeb do powyższych tymczasowych zasad zamawiania i odbioru towarów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl