Osprzęt wentylacyjny, czyli wszystko, co potrzebne do kompleksowego montażu wentylacji i klimatyzacji. Ze względu na dużą konkurencję na rynku producentów osprzętu wentylacyjnego możemy cieszyć się szerokim wyborem dopracowanych, wysokojakościowych produktów, zgodnych z wymogami prawa budowlanego.

Osprzęt wentylacyjny - oferta icevent.pl

W niniejszej kategorii skupiliśmy się na regulatorach, sterownikach i kasetach letnich VK.

Regulatory marki SALDA to gwarancją płynnej regulacji prędkości wentylatorów i silników, dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwalają na precyzyjną regulację, a za sprawą możliwości montażu powierzchniowego sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o wymagającej charakterystyce, jak w łazience czy kuchni.

Sterowniki do sterowania wentylatorami z panelami stanowią wykończenie systemu wentylacji, a przede wszystkim czynią go łatwym w obsłudze i kontroli. Funkcje szczególnie doceniane przez użytkowników to prezentacja parametrów typu temperatura, wilgotność czy ciśnienie otoczenia. Jednak oczywiście podstawą jest funkcja regulacji trybu działania wentylatora, która ułatwia czerpanie przyjemności z korzystania z wentylacji.

I wreszcie kasety letnie, które w okresie letnim eliminują funkcję wymiennika ciepła. Przydatne, funkcjonalne, w dobrej cenie. To inwestycja, która ma sens.

Zapraszamy po profesjonalny osprzęt wentylacyjny!

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dlatego w przypadku zapotrzebowania na inny rodzaj osprzętu wentylacyjnego, niż ten prezentowany, zapraszamy do kontaktu i pytań o dostępność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl