Osprzęt wentylacyjny, czyli wszystko, co potrzebne do kompleksowego montażu wentylacji i klimatyzacji. Ze względu na dużą konkurencję na rynku producentów osprzętu wentylacyjnego możemy cieszyć się szerokim wyborem dopracowanych, wysokojakościowych produktów, zgodnych z wymogami prawa budowlanego.

Osprzęt wentylacyjny - oferta icevent.pl

W niniejszej kategorii skupiliśmy się na regulatorach, sterownikach i kasetach letnich VK.

Regulatory marki SALDA to gwarancją płynnej regulacji prędkości wentylatorów i silników, dzięki zastosowanym rozwiązaniom pozwalają na precyzyjną regulację, a za sprawą możliwości montażu powierzchniowego sprawdzają się nawet w pomieszczeniach o wymagającej charakterystyce, jak w łazience czy kuchni.

Sterowniki do sterowania wentylatorami z panelami stanowią wykończenie systemu wentylacji, a przede wszystkim czynią go łatwym w obsłudze i kontroli. Funkcje szczególnie doceniane przez użytkowników to prezentacja parametrów typu temperatura, wilgotność czy ciśnienie otoczenia. Jednak oczywiście podstawą jest funkcja regulacji trybu działania wentylatora, która ułatwia czerpanie przyjemności z korzystania z wentylacji.

I wreszcie kasety letnie, które w okresie letnim eliminują funkcję wymiennika ciepła. Przydatne, funkcjonalne, w dobrej cenie. To inwestycja, która ma sens.

Zapraszamy po profesjonalny osprzęt wentylacyjny!

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dlatego w przypadku zapotrzebowania na inny rodzaj osprzętu wentylacyjnego, niż ten prezentowany, zapraszamy do kontaktu i pytań o dostępność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o Państwa i nasze zdrowie jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia od dnia 18.03.2020r. ograniczeń w kontaktach przy sprzedaży, zamawianiu i odbioru towarów.

Biura oraz magazyny nie będą dostępne dla osób z zewnątrz. Kontakt będzie możliwy tylko za pośrednictwem telefonów lub poczty e-mail.

Wstęp na teren firmy będzie ograniczony tylko do wydzielonej strefy wydań towaru, bez dostępu do biura. 

Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie przez telefon, pocztę e-mail i stronę internetową. 

Płatności tylko w formie przedpłaty na rachunek bankowy (wysłanie potwierdzenia płatności na adres e-mail z numerem zamówienia/proformy usprawni realizację zamówień) lub z odroczonym terminem płatności dla klientów z aktywnym limitem kupieckim. 

Odbiór osobisty zamówień  jest możliwy pod warunkiem wcześniejszej awizacji. Odbiór nastąpi z wydzielonej strefy wydań towaru, bez pomocy pracowników magazynu .

Przesyłki kurierskie będą realizowane normalnym trybem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod warunkiem braku ograniczeń ze strony spedytorów.

Zwroty towarów w tym okresie nie będą przyjmowane. W chwili odbioru towaru nie będzie możliwości zmiany zamówienia ani dokumentu wydania.

Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o dostosowanie swoich potrzeb do powyższych tymczasowych zasad zamawiania i odbioru towarów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl