Do czego służą przepustnice wentylacyjne?

Kolejnym elementem systemu wentylacji są przepustnice wentylacyjne, nazywane również klapami wentylacyjnymi. Powinny spełniać przynajmniej jedną z trzech funkcji – zamykać przepływ powietrza, regulować go lub rozdzielać powietrze. Co ważne, konieczność ich montowania określona jest w ustawie o warunkach technicznych budynku. Warto się z nią zapoznać przed podjęciem działań związanych z projektowaniem i budowa instalacji wentylacyjnej czy klimatyzacyjnej.

Przepustnice wentylacyjne szeroki wybór w dobrej cenie.

Są niezbędne do kontroli nad dopływem i przepływem powietrza w instalacji wentylacyjnej. To dzięki nim, można dostosować strumień powietrza do potrzeb konkretnego pomieszczenia czy jego użytkowników. I w tym miejscu warto zastanowić się nad kryteriami wyboru przepustnic dostosowanych do indywidualnych potrzeb – kluczowe znaczenie mogą mieć szczelność przepustnicy, natężenie dźwięku w trakcie pracy urządzenia, czy zgodność z normami i atestami, lub po prostu cena.

W niniejszej kategorii do dyspozycji oddajemy przepustnice okrągłe i prostokątne, a w bardziej szczegółowej charakteryzacji: jednopłaszczyznowe i wielopłaszczyznowe, samoczynne ścienne, samoczynne kanałowe, kanałowe typu IRIS oraz zwrotne z uszczelką. Zakres szerokości od 80mm do 1250mm, materiał wykonania to stal ocynkowana lub aluminium. W naszym sklepie każdy znajdzie produkt dla siebie.

Przepustnice wentylacyjne

Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 100 mm Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 100 mm
Producent: Centrum Klima
Cena: 27,01 zł (netto: 21,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 1000 mm Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 1000 mm
Producent: Centrum Klima
Cena: 543,91 zł (netto: 442,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 125 mm Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 125 mm
Producent: Centrum Klima
Cena: 29,05 zł (netto: 23,62 zł )
szt.
zobacz więcej
Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 160 mm Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 160 mm
Producent: Centrum Klima
Cena: 32,26 zł (netto: 26,23 zł )
szt.
zobacz więcej
Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 200 mm Przepustnica wentylacyjna jednopłaszcz. okrągła, 200 mm
Producent: Centrum Klima
Cena: 35,85 zł (netto: 29,15 zł )
szt.
zobacz więcej

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o Państwa i nasze zdrowie jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia od dnia 18.03.2020r. ograniczeń w kontaktach przy sprzedaży, zamawianiu i odbioru towarów.

Biura oraz magazyny nie będą dostępne dla osób z zewnątrz. Kontakt będzie możliwy tylko za pośrednictwem telefonów lub poczty e-mail.

Wstęp na teren firmy będzie ograniczony tylko do wydzielonej strefy wydań towaru, bez dostępu do biura. 

Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie przez telefon, pocztę e-mail i stronę internetową. 

Płatności tylko w formie przedpłaty na rachunek bankowy (wysłanie potwierdzenia płatności na adres e-mail z numerem zamówienia/proformy usprawni realizację zamówień) lub z odroczonym terminem płatności dla klientów z aktywnym limitem kupieckim. 

Odbiór osobisty zamówień  jest możliwy pod warunkiem wcześniejszej awizacji. Odbiór nastąpi z wydzielonej strefy wydań towaru, bez pomocy pracowników magazynu .

Przesyłki kurierskie będą realizowane normalnym trybem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod warunkiem braku ograniczeń ze strony spedytorów.

Zwroty towarów w tym okresie nie będą przyjmowane. W chwili odbioru towaru nie będzie możliwości zmiany zamówienia ani dokumentu wydania.

Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o dostosowanie swoich potrzeb do powyższych tymczasowych zasad zamawiania i odbioru towarów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl