Elastyczne przewody wentylacyjne – dobry wybór

Trudno wyobrazić sobie instalację wentylacyjną bez przewodów elastycznych, przedstawiamy szeroki wybór, by swobodnie dobierać do indywidualnych potrzeb i zastosowań – przewody izolowane i nieizolowane. Doskonale spełniają swoją podstawową funkcję, czyli dystrybucję powietrza w instalacjach domowych, biurowych i przemysłowych. Natomiast dzięki dodatkowym właściwościom charakteryzują się również dobrą izolacją akustyczną i termiczną. Łatwo je przetransportować i magazynować, bo są ściśnięte w opakowaniu kartonowym, a także są proste w montażu.

Wszystkie wykonane z trwałych materiałów, gwarantujących zachowanie najwyższych standardów jakościowych i długowieczne użytkowanie naszych produktów. Jak to możliwe? Zadbaliśmy, by przewody w naszej ofercie charakteryzowały się niezawodnością. To założenie pozwala osiągnąć perfekcyjna budowa, m.in. z laminowanego aluminiom wzmocnionego włóknem szklanym. Przewody izolowane zawierają dodatkowe warstwy – izolację z wełny mineralnej, warstwę z paroszczelnej folii poliestrowej.

Dlaczego warto kupić nasze przewody elastyczne?

Wybierając przewody wentylacyjne z naszej oferty decydujesz się na w pełni bezpieczne produkty, m.in. z europejskimi testami na niepalność, polskim atestem higienicznym, deklaracją zgodności z niezbędnymi normami.

Przewody wentylacyjne elastyczne

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o Państwa i nasze zdrowie jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia od dnia 18.03.2020r. ograniczeń w kontaktach przy sprzedaży, zamawianiu i odbioru towarów.

Biura oraz magazyny nie będą dostępne dla osób z zewnątrz. Kontakt będzie możliwy tylko za pośrednictwem telefonów lub poczty e-mail.

Wstęp na teren firmy będzie ograniczony tylko do wydzielonej strefy wydań towaru, bez dostępu do biura. 

Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie przez telefon, pocztę e-mail i stronę internetową. 

Płatności tylko w formie przedpłaty na rachunek bankowy (wysłanie potwierdzenia płatności na adres e-mail z numerem zamówienia/proformy usprawni realizację zamówień) lub z odroczonym terminem płatności dla klientów z aktywnym limitem kupieckim. 

Odbiór osobisty zamówień  jest możliwy pod warunkiem wcześniejszej awizacji. Odbiór nastąpi z wydzielonej strefy wydań towaru, bez pomocy pracowników magazynu .

Przesyłki kurierskie będą realizowane normalnym trybem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod warunkiem braku ograniczeń ze strony spedytorów.

Zwroty towarów w tym okresie nie będą przyjmowane. W chwili odbioru towaru nie będzie możliwości zmiany zamówienia ani dokumentu wydania.

Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o dostosowanie swoich potrzeb do powyższych tymczasowych zasad zamawiania i odbioru towarów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl