Elastyczne przewody wentylacyjne – dobry wybór

Trudno wyobrazić sobie instalację wentylacyjną bez przewodów elastycznych, przedstawiamy szeroki wybór, by swobodnie dobierać do indywidualnych potrzeb i zastosowań – przewody izolowane i nieizolowane. Doskonale spełniają swoją podstawową funkcję, czyli dystrybucję powietrza w instalacjach domowych, biurowych i przemysłowych. Natomiast dzięki dodatkowym właściwościom charakteryzują się również dobrą izolacją akustyczną i termiczną. Łatwo je przetransportować i magazynować, bo są ściśnięte w opakowaniu kartonowym, a także są proste w montażu.

Wszystkie wykonane z trwałych materiałów, gwarantujących zachowanie najwyższych standardów jakościowych i długowieczne użytkowanie naszych produktów. Jak to możliwe? Zadbaliśmy, by przewody w naszej ofercie charakteryzowały się niezawodnością. To założenie pozwala osiągnąć perfekcyjna budowa, m.in. z laminowanego aluminiom wzmocnionego włóknem szklanym. Przewody izolowane zawierają dodatkowe warstwy – izolację z wełny mineralnej, warstwę z paroszczelnej folii poliestrowej.

Dlaczego warto kupić nasze przewody elastyczne?

Wybierając przewody wentylacyjne z naszej oferty decydujesz się na w pełni bezpieczne produkty, m.in. z europejskimi testami na niepalność, polskim atestem higienicznym, deklaracją zgodności z niezbędnymi normami.

Przewody wentylacyjne elastyczne

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl