Wentylatory do instalacji wentylacyjnej

Kolejny ważny element każdej instalacji wentylacyjnej to wentylator, spełnia niezwykle ważną rolę, bo reguluje ilość powietrza nawiewanego i wywiewanego, do i z wentylowanych pomieszczeń. Na rynku dostępne są wentylatory zróżnicowane pod względem budowy, materiału produkcji, a także przeznaczenia. Taki też przekrój produktów znajduje się w naszym sklepie.

Jaki wentylator wybrać?

Jeżeli celem jest proste dopasowanie wentylatora do rodzaju kanałów wentylacyjnych, polecamy wentylatory dedykowane do kanałów prostokątnych i do kanałów okrągłych. Na uwagę zasługują również funkcjonalne wentylatory kanałowe izolowane akustycznie, ponieważ uwzględniają rozwiązania eliminujące hałas. Szczególną popularnością cieszą się wentylatory dachowe, m.in. dlatego, że niektóre ich rodzaje mogą nawet samodzielnie wentylować – np. pomieszczenia produkcyjne. Natomiast w instalacjach w budynkach z pomieszczeniami kuchennymi konieczne są specjalne wentylatory kuchenne.

Wszystkie dostępne w kilku wariantach wymiarowych, o różnych zakresach mocy i przepływie powietrza. Jednocześnie wszystkie wyprodukowane z trwałych materiałów – głównie z blachy stalowej ocynkowanej, energooszczędne i zgodne z normami bezpieczeństwa i wymogami budowlanymi.

Wentylatory do kanałów okrągłych

Wentylator kanałowy TB 100 Wentylator kanałowy TB 100
Cena: 175,71 zł (netto: 142,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Wentylator kanałowy TB 125 Wentylator kanałowy TB 125
Cena: 193,28 zł (netto: 157,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Wentylator kanałowy TB 150/160 Wentylator kanałowy TB 150/160
Cena: 298,71 zł (netto: 242,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Wentylator kanałowy TB 200 Wentylator kanałowy TB 200
Cena: 405,69 zł (netto: 329,83 zł )
szt.
zobacz więcej
Wentylator kanałowy TB 250 Wentylator kanałowy TB 250
Cena: 615,00 zł (netto: 500,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Wentylator kanałowy TB 315 Wentylator kanałowy TB 315
Cena: 806,52 zł (netto: 655,71 zł )
szt.
zobacz więcej

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, w trosce o Państwa i nasze zdrowie jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia od dnia 18.03.2020r. ograniczeń w kontaktach przy sprzedaży, zamawianiu i odbioru towarów.

Biura oraz magazyny nie będą dostępne dla osób z zewnątrz. Kontakt będzie możliwy tylko za pośrednictwem telefonów lub poczty e-mail.

Wstęp na teren firmy będzie ograniczony tylko do wydzielonej strefy wydań towaru, bez dostępu do biura. 

Zamówienia będą przyjmowane wyłącznie przez telefon, pocztę e-mail i stronę internetową. 

Płatności tylko w formie przedpłaty na rachunek bankowy (wysłanie potwierdzenia płatności na adres e-mail z numerem zamówienia/proformy usprawni realizację zamówień) lub z odroczonym terminem płatności dla klientów z aktywnym limitem kupieckim. 

Odbiór osobisty zamówień  jest możliwy pod warunkiem wcześniejszej awizacji. Odbiór nastąpi z wydzielonej strefy wydań towaru, bez pomocy pracowników magazynu .

Przesyłki kurierskie będą realizowane normalnym trybem po wcześniejszym uzgodnieniu terminu pod warunkiem braku ograniczeń ze strony spedytorów.

Zwroty towarów w tym okresie nie będą przyjmowane. W chwili odbioru towaru nie będzie możliwości zmiany zamówienia ani dokumentu wydania.

Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o dostosowanie swoich potrzeb do powyższych tymczasowych zasad zamawiania i odbioru towarów.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl