IceVent - hurtownia wentylacyjna

Wentylatory do instalacji wentylacyjnej

Kolejny ważny element każdej instalacji wentylacyjnej to wentylator, spełnia niezwykle ważną rolę, bo reguluje ilość powietrza nawiewanego i wywiewanego, do i z wentylowanych pomieszczeń. Na rynku dostępne są wentylatory zróżnicowane pod względem budowy, materiału produkcji, a także przeznaczenia. Taki też przekrój produktów znajduje się w naszym sklepie.

Jaki wentylator wybrać?

Jeżeli celem jest proste dopasowanie wentylatora do rodzaju kanałów wentylacyjnych, polecamy wentylatory dedykowane do kanałów prostokątnych i do kanałów okrągłych. Na uwagę zasługują również funkcjonalne wentylatory kanałowe izolowane akustycznie, ponieważ uwzględniają rozwiązania eliminujące hałas. Szczególną popularnością cieszą się wentylatory dachowe, m.in. dlatego, że niektóre ich rodzaje mogą nawet samodzielnie wentylować – np. pomieszczenia produkcyjne. Natomiast w instalacjach w budynkach z pomieszczeniami kuchennymi konieczne są specjalne wentylatory kuchenne.

Wszystkie dostępne w kilku wariantach wymiarowych, o różnych zakresach mocy i przepływie powietrza. Jednocześnie wszystkie wyprodukowane z trwałych materiałów – głównie z blachy stalowej ocynkowanej, energooszczędne i zgodne z normami bezpieczeństwa i wymogami budowlanymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl